مکمل گینر و هر نوع مکمل دیگری دارای چند زمان طلایی مصرف یا به اصطلاح گلدن تایم مصرف میباشد. بدن در این زمان ها یا مستعد از بین رفتن عضلات است و یا در شرایطی قرار میگیرد که در صورت تامین کافی منابع مغذی٬ رشد بهتری را تجربه میکند. در نظر داشته باشید که این مقاله یک دستور مصرف کلی برای بهترین زمان مصرف گینر میباشد و اینکه چه مقدار باید مصرف کنید بسته به برند٬ شرایط بدنی شما٬ سابقه ورزشی و…ممکن است کاملا متفاوت باشد.

بنابراین شما حتما قبل و بعد از خرید مکمل از بادی من٬ از خدمات تخصصی مشاوره پیش و پس از خرید مکمل ما استفاده نمائید تا بهترین نتیجه برایتان حاصل شود. مورد بعدی این است که زمان های اعلامی در این پست در صورت مصرف مکمل گینر به تنهایی میباشد؛ بدین معنا که زمان مصرف گینر در کنار دیگر مکمل ها و با توجه به شرایط فردی ممکن است تغییر نماید. ما در اینجا اهمیت مصرف گینر در هر وعده را با ستاره مشخص میکنیم.

استفاده از گینر در وعده صبح *****
در سالهای گذشته عقیده بر این بود که مکمل به صورت معده خالی اول صبح استفاده شود. این یک باور رایج و اشتباه است. مکمل میبایست تکمیل کننده وعده غذایی شما باشد. بنابراین مصرف آن با معده خالی اولا ممکن است باعث مشکلات گوارشی شود و دوم اینکه اگر شما گینر را قبل از صبحانه مصرف نمائید؛ اشتهای شما کور میشود و دیگر نمیتوانید صبحانه که وعده بسیار مهمی است را میل نمائید. پس بنابراین یکی از بهترین زمان های مصرف گینر نیم ساعت تا یک ساعت پس از وعده صبحانه میباشد که به هضم بهتر مواد غذایی مصرف شده در وعده صبح نیز کمک خواهد نمود.

استفاده از گینر در وعده پس از نهار ***
بیاید فرض کنیم تمرین شما در زمان حدود ۵ عصر میباشد. اگر شما صبحانه را در ساعت ۹ صبح میل نموده باشید و نهارتان را در ساعت ۱ بعد از ظهر٬ میتوانید حدود ساعت ۲ یک وعده از مکمل گینر خود را استفاده نمائید. با اینحال پیش از تمرین نیز نیاز به یک وعده غذایی سبک پر انرژی و مغذی خواهید داشت.

استفاده از گینر در وعده پس از تمرین *****
در هر دو وعده صبح و پس از تمرین بدن در شرایط کاتابولیک به سر میبرد با این تفاوت که شما با مصرف مواد مغذی در وعده صبحانه صرفا فرآیند کاتابولیک را متوقف میکنید اما در وعده پس از تمرین در صورت رسیدن منابع کافی غذایی و مکمل های مناسب به بدن٬ شما علاوه بر توقف کاتابولیسم٬ شرایط آنابولیکی پر شدتی را برای بدن خود مهیا میکنید که در پی آن رشد عضلانی اتفاق می افتد.

استفاده از گینر در وعده پیش از خواب **
اگر شما به مقدار کافی در وعده شام منابع کربوهیدراتی با هضم متوسط و پروتئین دریافت کرده باشید؛ و قبل از خواب یک تا دو لیوان شیر بنوشید؛ به صورت تقریبی کالری و مواد مغذی مورد نیاز را برای بدن خود به صورت کافی تامین کرده اید و مصرف گینر در وعده پیش از خواب ضرورتی نخواهد داشت. با اینحال اگر احساس میکنید که فرد سخت رشدی هستید؛ میتوانید یک پیمانه گینر را در مخلوطی از شیر مصرف نمائید.

ما با پيش روي قرار دادن سياست فروش محصولات دارای لیبل وزارت بهداشت ایرانی و خارجی که از راه قانوني ، شرایط نگهداری استاندارد و حمل و نقل مناسب وارد کشور مي شوند و داراي تاييديه از سازمان غذا و دارو یا دیگر ارگان های مربوطه مي باشند در پي جلب رضايت شما عزیزان هستیم.

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : شیراز

موبایل : 09176855737

ایمیل  : info[at]worldhashtagprotein[dot]ir

مکمل بدنسازی | فروش مکمل ورزشی

افتخار ما همراهی شما و خدمت رسانی در بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه آنلاین مکمل و تجهیزات ورزشی ایران است. مشاوره جهت خرید محصولات و پشتیبانی در worldhashtagprotein.ir به صورت کاملا رایگان و تخصصی انجام میشود. تمامی مکمل ها و کالاها دارای کد IRC وزارت بهداشت و مجوز از سازمان غذا و دارو هستند. اصالت و سلامت کالاها توسط ارگان های مرتبط تایید شده است و توسط نمایندگان مجاز معتبر و مورد تایید جمهوری اسلامی ایران و به صورت کاملا قانونی وارد کشور شده اند. worldhashtagprotein.ir خریدی امن٬ آسان و مقرون به صرفه را برای ورزشکاران فراهم مینماید. تمامی محصولات غیر داروئی داروخانه اعم از مکمل های بدنسازی٬ ورزشی و تغذیه ای و اقلام غیر داروئی مجاز از طریق وبسایت worldhashtagprotein.ir به صورت آنلاین تحت مدیریت مستقیم داروخانه شبانه روزی به فروش میرسد. در واحد کنترل کیفی worldhashtagprotein.ir ٬ کالاها پس از ارزیابی کامل کارشناسان و در صورت تایید نهایی و دارا بودن بالاترین استانداردها٬ تاییدیه فروش میگیرند.